Akcija!

Agrotekstilė, juoda, 1.05 x 25 m

23,12

Produkto kodas: 20230606-02 Kategorija:

Specifikacija

Prekės tipas

Agrotekstilė

Ilgis (m)

25

Plotis (m)

1,05

Plotas (m²)

26,25

Spalva

Juoda

Medžiaga

100% polietilenas

Vienetinio ploto masė

100g/m²

Atsparumas UV spinduliams

Taip

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Agrotekstilė naudojama dirvožemio sluoksnių atskyrimui ir važiuojamosios dalies sustiprinimui. Ji yra skirta naudoti tiek šiltnamiuose, tiek lauke, auginantiems augalus namuose arba profesionaliems augintojams. Agrotekstilė turi keletą savybių, kurios padeda palengvinti augalų priežiūrą ir gerinti auginimo sąlygas.

Pirmiausia, agrotekstilė absorbuoja saulės šviesą, o tai slopina piktžolių augimą. Tai padeda išlaikyti dirvožemį švarų ir sumažinti piktžolių konkurenciją augalams. Be to, ji mažina dirvožemio drėgmės garavimą, ypač svarbu sausuoju metų laiku, kai drėgmės išsaugojimas yra esminis augalų išgyvenamumo faktorius.

Agrotekstilė taip pat yra atspari ligoms, bakterijoms ir UV spinduliams. Yra laidi vandeniui, leidžia drėgmei pasiekti dirvožemį. Tai padeda išlaikyti optimalų drėgmės lygį augalams ir sumažina laistymo poreikį.

Kitas privalumas yra tai, kad agrotekstilė ženkliai sumažina laiką, skirtą priežiūrai. Ji neleidžia piktžolėms plisti, todėl nereikia tiek dažnai šluoti ar naudoti cheminių herbicidų. Be to, ant agrotekstilės yra įausta juosta, kuri leidžia žymėti eilutes ir tvarkingai organizuoti augalus.

Agrotekstilė turi įvairių pritaikymo galimybių. Ji gali būti naudojama sodų ir parkų apželdinimui, daržovių ir vaisių auginimui, dekoratyvinių augalų ir medžių sodinimui bei kraštovaizdžio formavimui viešosiose vietose. Ji taip pat tinka naudoti soduose, medelynuose, sodo prekių centruose arba bet kur kitur, kur reikalingas medžiagos pagrindas įvairioms skirtingoms medžiagoms, tokioms kaip mulčias, skalda, smėlis ir t.t.

Parduodama rulonais. Juodos spalvos ir pagaminta iš 100% polietileno.

Vienetinio ploto masė yra 100 g/m².