Akcija!

Atremiamos kopėčios BAYERSYSTEM, 11 pakopų

57,67

Produkto kodas: 230615-14 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 4,71 kg
Prekės ženklas

BAYERSYSTEM

Pakopų skaičius

11

Darbinis aukštis

3,77 m

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Atremiamos aliuminio kopėčios yra puikus pasirinkimas renovacijos ir statybos darbams bei sodininkystės entuziastams. Šios kopėčios yra lengvos, lengvai perkeliamos ir transportuojamos, suteikiant jums didelį našumą ir patogumą.

Aliuminio konstrukcija padeda išlaikyti šias kopėčias lengvas ir tuo pačiu patvarias. Jūs galite lengvai perkelti ir pervežti šias kopėčias iš vienos vietos į kitą, taip sutaupydami laiką ir pastangas.

Kiekviena kopėčių pakopa gali atlaikyti iki 150 kg svorį, todėl jūs galite jaustis saugūs dirbdami ant jų. Tai suteikia jums pasitikėjimą, kad galite atlikti savo darbus saugiai ir efektyviai.

Šios kopėčios yra puikiai pritaikytos tiek apdailos ir statybos darbams, tiek buityje. Jūs galite naudoti jas dažnai reikalingose situacijose, kuriose reikalingas aukštas pasiekiamumas.

Bayersystem yra patikimas gamintojas, žinomas kaip aukštos kokybės ir patikimų produktų. Jų kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131, užtikrinantį jų saugumą ir kokybę.

Svarbūs matmenys ir svoris:
• Kopėčių svoris: 4,71 kg
• Darbinis aukštis: 3770 mm

Visumoje, atremiamos aliuminio kopėčios iš Bayersystem yra puikus pasirinkimas jūsų darbui. Jos yra lengvos, lengvai perkeliamos ir transportuojamos, atlaiko didelį svorį ir atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131. Nepriklausomai ar jūs atliekate renovacijos, statybos darbus ar sodininkystę, šios kopėčios bus jums nepakeičiamas įrankis. Pasitikėkite Bayersystem kokybe ir patikimumu ir jūs rasite partnerį savo darbui atlikti.