Betonavimo aukščio matuoklis MASTER 100 vnt.

29,99

Produkto kodas: 20230606-08 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 0,5 kg
Prekės tipas

Betonavimo aukščio matuoklis

Pakuotėje

100 vnt.

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Betonavimo aukščio matuoklis MASTER (100 vnt) - plastikiniai matuokliai betono ar išlyginamojo mišinio sluoksniui matuoti.

Betonavimo aukščio matuoklis MASTER yra itin patogus ir naudingas įrankis, skirtas tiksliai matuoti betono ar išlyginamojo mišinio sluoksnius. Šie matuokliai yra pagaminti iš kokybiško plastiko, todėl yra lengvi, patvarūs ir patogūs naudoti.

Pakuotėje yra 100 betonavimo aukščio matuoklių, tai leidžia jums turėti pakankamai matuoklių kiekvienam darbui arba naudoti juos komandos projektuose. Tai patogus ir ekonomiškas sprendimas.

Šie matuokliai yra ypatingai naudingi betonavimo darbuose, kai svarbu pasiekti reikiamą betono ar išlyginamojo mišinio sluoksnio storį. Jie turi aiškias matavimo skalas ir gali būti lengvai pritvirtinti prie reikiamo paviršiaus. Naudojant šiuos matuoklius, galite tiksliai kontroliuoti betono aukštį ir užtikrinti, kad jis atitiks projektavimo reikalavimus.

Betonavimo aukščio matuokliai MASTER yra nepakeičiamas įrankis statybose ir betonavimo darbuose. Jie padeda užtikrinti tikslumą, efektyvumą ir kokybę darbo procese.