Akcija!
Betono maišyklė Bauswern BAU180-1050W 180L
Original price was: €360,00.€239,90Current price is: €239,90.
Neturime
Specifikacija
| Svoris | 66 kg |
|---|---|
| Prekės ženklas | Bauswern |
| Būgno skersmuo | 630 |
| Būgno tūris | 180L |
| Variklio galia | 1050 |
| Greitis | 26.3 aps/min |
| Įtampa | 230 V / 50 Hz |
| Maišomas kiekis | 125L |
| Pakuotės matmenys | 770 x 735 x 520 mm |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
Aprašymas
Gamintojas: BAUSWERN;
Betono maišyklės svoris: 66 kg;
Būgno aukštis: viršutinis/apatinis 314/330 mm;
Būgno skersmuo: 630 mm;
Būgno storis : viršutinis/apatinis 1,2/1,8 mm;
Būgno tūris: 180 l;
Greitis: 26,3 aps/min;
Įmetimo angos skersmuo: 390 mm;
Įtampa: 230 V / 50 Hz;
Maišyklės darbinė talpa: 125 L;
Matmenys (ilgis x plotis x aukštis): 1274 x 838 x 1335 mm;
Pakuotės matmenys: 770 x 735 x 520 mm;
Galia, W: 1050;
Papildoma informacija: Ketaus krumpliaračiai








