Akcija!
Betono Maišyklė MasterMix 125L
Original price was: €269,00.€184,99Current price is: €184,99.
Betono maišyklė MasterMix 125L
Būgno tūris 125 L;
Būgno skersmuo 560 mm;
Metaliniai dantračiai;
Variklio galia 500 W;
Variklio greitis 28 aps/min;
Variklio įtampa 240 V/50 Hz;
Svoris 48 kg.
Specifikacija
| Svoris | 50 kg |
|---|---|
| Prekės ženklas | MasterMix |
| Būgno skersmuo | 560mm |
| Būgno tūris | 125L |
| Variklio galia | 500W |
| Garantija | 12 mėn |
| Greitis | 28-32aps/min |
| Įtampa | 240V/50Hz |
| Maišomas kiekis | 90L |
| Pakuotės matmenys | 850x670x400 |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
Aprašymas
Betono Maišyklė MasterMix 125L, tai puikus aukštos kokybės ir geros kainos pasirinkimas. Metaliniai dantračiai Guminiai ratukai Dviguba izoliacija varikliui Dviguba sparnuotė variklio aušinimui Lengvai surenkama ir kompaktiška





