Akcija!

Buitinės kopėčios BAYERSYSTEM, 5 pakopų

39,60

Produkto kodas: 230615-08 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 3,9 kg
Prekės ženklas

BAYERSYSTEM

Pakopų skaičius

5

Darbinis aukštis

2,99 m

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Aliuminio kopėčios su platforma yra puikus pasirinkimas buityje ir apdailos darbams. Šios vienpusės kopėčios yra stabilios, plačios ir patogios naudoti, užtikrinant didelį saugumą.

Šių kopėčių aliuminio laipteliai yra stabilūs ir platūs. Jie turi neslystančią dangą, kuri užtikrina patikimą laiptelių sukibimą. Be to, kopėčios yra papildomai apsaugotos pakopų apsaugomis ir turi ilgą apsauginį turėklą, suteikiantį papildomą saugumą darbui.

Kiekviena kopėčių pakopa gali atlaikyti iki 120 kg svorį, todėl galite būti tikri dėl jų stiprumo ir patikimumo. Tai suteikia jums pasitikėjimą darbo metu, nes galite saugiai ir patogiai dirbti ant šių kopėčių.

Šios kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131, kuris užtikrina, kad jos atitinka aukštus saugumo ir kokybės reikalavimus. Tai yra svarbus faktorius renkantis saugias ir patikimas kopėčias.

Bayersystem yra šių kopėčių gamintojas, žinomas dėl kokybiškų ir patikimų produktų. Jų kopėčios yra puikiai suprojektuotos ir pagamintos iš aukštos kokybės medžiagų, užtikrinančių ilgalaikį naudojimą.

Svarbūs matmenys ir svoris:
• Kopėčių svoris: 3,900 kg
• Sulankstytų kopėčių aukštis: 1,71 m
• Paskutinės pakopos aukštis: 1 m
• Darbinis aukštis: 2,99 m

Visumoje, aliuminio kopėčios su platforma iš Bayersystem yra patikimas ir saugus įrankis jūsų darbui. Jų stabilūs ir platūs aliuminio laipteliai, kurie yra dengti neslystančia danga, papildomos pakopų apsaugos ir ilgas apsauginis turėklas užtikrina saugumą. Šios kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131 ir gali atlaikyti iki 120 kg svorį ant kiekvienos pakopos. Aliuminio konstrukcija suteikia lengvumą, o taip pat padeda išlaikyti kopėčių patvarumą ir ilgaamžiškumą.