Akcija!

Elektrinis valties variklis ARGO 40 Lbs

169,00

Produkto kodas: 20230510-17 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 9,5 kg
Kategorija

Valties variklis

Gamintojas

ARGO

Galia, Lbs

40

Kojos ilgis, cm

81

Pavaros

5 pirmyn, 3 atgal

Sraigtas

Trijų sparnelių

Valdymo rankena

teleskopinė iki 16 cm

Variklio tipas

Elektrinis

Aprašymas

Elektrinis valties variklis ARGO 40 Lbs, 12 V

DOVANA: papildomas sraigtas

Variklis šiame įrankyje yra apsaugotas specialia antikorozine danga, kuri suteikia apsaugą nuo sūraus vandens. Variklio koja yra pagaminta iš atsparios smūgiams stiklo pluošto medžiagos, užtikrinančios ilgaamžiškumą ir patvarumą. Borto laikiklis yra pagamintas iš anglies plastiko, kuris yra labai atsparus didelėms apkrovoms ir ultravioletiniams spinduliams.

Anglies šepetėlių laikiklis yra pagamintas iš metalo, užtikrinančio jo tvirtumą ir patvarumą. Variklio ašis yra su guoliu, o ne su įvore, kas užtikrina geresnį jo stabilumą ir ilgaamžiškumą. Taip pat yra galimybė reguliuoti variklio padėtį ir aukštį bei pasvirimo kampą.

Greičio reguliavimo rankena yra teleskopinė ir gali būti pritaikyta pagal individualius poreikius. Maksimalus ilgis iki 160 mm.

Komplekte yra visi būtini elementai, įskaitant variklį, sparnuotę, sparnuotės kaištelį, raktą sparnuotės priveržimui, atsargines anglies šepetėlius ir lietuvišką instrukciją. Taip pat yra 10 LED baterijos indikatorių, kurie rodo akumuliatoriaus išsikrovimo būseną ir padeda stebėti jo darbo laiką.

Šios įrankio galios parametrai yra 12 V ir 34 A. Maksimalus greitis, kurį galima pasiekti, yra 7,5 km/h. Kojos ilgis yra 32", o bendras svoris - 7,5 kg.