Gipso plokščių keltuvo Bauswern prailginimas iki 4,65 m

49,95

Produkto kodas: 20230524-1 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 7,15 kg
Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Kategorija

Gipso plokščių keltuvas

Gamintojas

Vokietija

Aprašymas

Gipso plokščių keltuvas prailginimas padidina maksimalų keltuvo darbo aukštį nuo 3,35 m iki 4,65 m.

Prailginimas yra lengvai pritvirtinamas prie keltuvo ir suteikia papildomą reguliavimo galimybę pagal pageidaujamą aukštį. Tai labai naudinga, jei jums reikia pasiekti aukštesnius taškus ir norite išlaikyti patogumą ir efektyvumą montuodami gipso kartono plokštes be didesnių pastangų ar papildomų įrankių.

Gipso plokščių keltuvas yra įrenginys, skirtas palengvinti darbą su gipso kartono plokštėmis. Šis įrankis leidžia vienam žmogui montuoti gipso kartono plokštes. Jis yra mobilus ir patogus naudoti, turi ratus su stabdžiais, kurie užtikrina stabilumą.

Keltuvas gali veikti skirtingais kampais, o jo padėtis gali būti lengvai nustatoma ir keičiama. Jis taip pat yra lengvai montuojamas ir demontuojamas be papildomų įrankių. Apsauga nuo atsitiktinio susilankstymo, kuri užtikrina stabilų ir saugų darbą.

Gipso kartono keltuvas naudojamas ne tik montuojant horizontalias lubas, bet ir įvairiais laipsniais pakreiptas lubas ar net montuojant sienas. Tai universalus įrankis, palengvinantis gipso kartono darbus ir suteikiantis daugiau patogumo bei efektyvumo.

Gamintojas: Bauswern

Taip pat galite įsigyti šiam prailginimui skirtą keltuvą: Gipso plokščių keltuvas Bauswern 3,35 m

Jums taip pat gali patikti…