Akcija!

Karutis MASTER-DOUBLE 160kg/100L

64,00

Karutis MASTER-STRONG BLUE

Maksimali apkrova – 160kg;

Talpa – 100L;

Padangos pripučiamos.

Produkto kodas: 230621-08 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 18 kg
Gamintojas

MASTER

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Maksimali apkrova

160 kg

Talpa

100 litrų

Aprašymas

Karutis MASTER-DOUBLE yra dviratis karutis, sukurtas iš labai tvirtos konstrukcijos. Šis karutis yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško patikimos ir patogios transporto priemonės.

Karutis gali išlaikyti iki 160 kg maksimalios apkrovos, todėl jis tinkamas naudoti tiek lengviems, tiek sunkiems kroviniams vežti.

Karučio talpa yra 100 litrų, todėl jame galima vežti didelį kiekį daiktų. Tai ypač praverčia, kai reikia perkelti didelį svorį ar transportuoti daugiau daiktų vienu kartu.

Karutis yra aprūpintas padangomis, kurios yra pripučiamos, tai padeda lengviau judėti įvairiose paviršiuose. Padangos gali būti pritaikytos pagal kelių sąlygas ir paklusnumą, tai padeda užtikrinti patogų ir saugų transportavimą.

Visa tai padaro karutį MASTER-DOUBLE puikiu pasirinkimu tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslo reikmėms. Nesvarbu, ar jums reikia perkelti svarbias prekes namuose arba transportuoti krovinius dideliame sandėlyje, šis tvirtas ir patogus karutis padės jums tai padaryti efektyviai ir lengvai.