Akcija!

Karutis MASTER-STRONG BLUE 220kg/100L

74,90

Karutis MASTER-STRONG BLUE

Maksimali apkrova – 220kg;

Talpa – 100L;

Padanga pripučiama.

Produkto kodas: 230621-06 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 18 kg
Gamintojas

MASTER

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Maksimali apkrova

220 kg

Talpa

100 litrų

Aprašymas

Karutis MASTER-STRONG BLUE yra vienratis karutis, sukurtas iš labai tvirtos konstrukcijos. Šis karutis yra puikus pasirinkimas tiems, kas ieško patikimos ir patogios transporto priemonės.

Karutis gali išlaikyti iki 220 kg maksimalios apkrovos, todėl jis tinkamas naudoti tiek lengviems, tiek sunkiems kroviniams vežti.

Karučio talpa yra 100 litrų, todėl jame galima vežti didelį kiekį daiktų. Tai ypač praverčia, kai reikia perkelti didelį svorį ar transportuoti daugiau daiktų vienu kartu.

Karutis yra aprūpintas padanga, kuri yra pripučiama, tai padeda lengviau judėti įvairiose paviršiuose. Padanga gali būti pritaikyta pagal kelių sąlygas ir paklusnumą, tai padeda užtikrinti patogų ir saugų transportavimą.

Visa tai padaro karutį MASTER-STRONG BLUE puikiu pasirinkimu tiek asmeniniam naudojimui, tiek verslo reikmėms. Nesvarbu, ar jums reikia perkelti svarbias prekes namuose arba transportuoti krovinius dideliame sandėlyje, šis tvirtas ir patogus karutis padės jums tai padaryti efektyviai ir lengvai.