Kompensacinė betonavimo juosta 0,05 x 50 m

4,69

Produkto kodas: 20230606-06 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 0,5 kg
Prekės tipas

Kompensacinė betonavimo juosta

Ilgis (m)

50

Plotis (cm)

10

Storis (mm)

5

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Kompensacinė betonavimo juosta yra neatskiriama betonavimo proceso dalis. Ši juosta padeda kontroliuoti betono sukibimą, kompensuoja temperatūros ir drėgmės pokyčius bei leidžia išvengti paviršiaus įtrūkimų ir deformacijų.

Kompensacinė juosta pagaminta iš specialios, elastingos medžiagos, poliuretano. Ji yra įterpiama tarp betono segmentų, siekiant sukurti tam tikrą tarpą tarp jų. Šis tarpas suteikia betonui galimybę laisvai plėstis ir susitraukti, atsižvelgiant į temperatūros ir drėgmės pokyčius, taip sumažinant įtampą, kuri gali sukelti įtrūkimus.

Be to, kompensacinė juosta taip pat naudojama kaip riba tarp skirtingų grindų dalių, pavyzdžiui, tarp betono grindų ir kitų medžiagų, pvz., plytų arba rąstų. Ji padeda išvengti griovimo arba deformacijų, kurie gali atsirasti dėl šių dviejų skirtingų dalių švelnumo.

Kompensacinė juosta yra svarbi konstrukcinė detalė, padedanti užtikrinti ilgaamžiškumą ir vientisumą betoninėse grindyse.

Taigi, jei planuojate betonuoti grindis, nepamirškite apie kompensacinę juostą. Ji yra būtina, siekiant užtikrinti patvarumą, vientisumą ir estetišką rezultatą jūsų grindų projektui.