Akcija!

Kopėčios dvipusės aliuminės 2×2 AKALA

31,49

Produkto kodas: 230615-01 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 2 kg
Prekės ženklas

AKALA

Pakopų skaičius

2

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Dvipusės kopėčios su plačiomis pakopomis yra puikus pasirinkimas statybos, apdailos ir buitiniams darbams. Šios kopėčios yra ne tik praktiškos, bet ir labai patogios naudoti.

Viena iš šių kopėčių svarbiausių savybių yra jų lengvumas. Jų konstrukcija leidžia lengvai išskleisti ir sulankstyti šias kopėčias, taip pat jos neužima daug vietos. Tai ypač svarbu tiems, kurie turi ribotą darbo erdvę arba nori lengvai transportuoti kopėčias iš vienos vietos į kitą.

Be to, šios kopėčios atitinka Europos Sąjungos saugumo standartą EN 131. Tai reiškia, kad jos buvo išbandytos ir patvirtintos pagal aukštus Europos Sąjungos saugumo reikalavimus. Jūs galite būti tikri dėl jų patikimumo ir saugumo, dirbdami aukštai arba atliekant kitus darbus.

Šios dvipusės kopėčios taip pat turi plačias pakopas, kurios suteikia stabilumą ir patogumą darbui. Jūs galite jaustis saugūs ir patikimai stovėti ant šių kopėčių, net jei dirbate ant aukštų plotų arba atliekate sudėtingesnius darbus.

Visumoje, šios dvipusės kopėčios yra puikus įrankis, kuris gali praturtinti jūsų darbo vietą. Jos yra lengvos, lengvai išskleidžiamos ir sulankstomos, neužima daug vietos, atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131 ir suteikia stabilumą bei patogumą darbui. Investuokite į šias kopėčias ir jūs pasieksite efektyvumo ir saugumo aukštumų!