Akcija!

Multifunkcinės 4×3 pakopų, su platforma, AKALA

195,50

Produkto kodas: 230623LC-03 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 15 kg
Gamintojas

AKALA

Platformos darbinis aukštis

2,90 m

Dvipusių kopėčių darbinis aukštis

3,01 m

Atremiamų kopėčių darbinis aukštis

4,34 m

Atitrauktų kopėčių darbinis aukštis

3,81 m

Medžiaga

Aliuminis

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Akala multifunkcinės kopėčios yra išskirtinės savo dizainu ir funkcionalumu. Šios kopėčios yra sulankstomos ir turi 4×3 pakopų konstrukciją, leidžiančią lengvai reguliuoti jų aukštį ir padėtį. Jos pagamintos iš aliuminio, todėl yra lengvos, bet kartu tvirtos ir patvarios.

Šiose kopėčiose yra trijų lanksčių jungčių su specialiais užraktais, kurie leidžia greitai ir paprastai keisti kopėčių padėtį. Jos taip pat turi neslystančio paviršiaus platformą ir platčius aliuminio laiptelius su neslystančia danga, užtikrinančią darbo saugumą.

Šios kopėčios yra labai funkcionalios, nes jas galima naudoti kaip darbinę platformą, dvipuses kopėčias, atremiamas kopėčias arba atitrauktas nuo pagrindo kopėčias. Tai labai patogu ir pritaikoma įvairiems darbams ir situacijoms.

Kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131-4, todėl užtikrina aukštą saugumo lygį ir kokybę.

Darbinis aukštis su platforma yra 2,90 metrų, dvipusių kopėčių darbinis aukštis yra 3,01 metrų, atremiamų kopėčių darbinis aukštis siekia 4,34 metrų, o atitrauktų kopėčių darbinis aukštis yra 3,81 metrų. Tai reiškia, kad šios kopėčios leis pasiekti aukštus taškus ir atlikti darbus aukštyje su patogumu ir saugumu.