Akcija!
Palėpės laiptai POLAR 60, 130 x 70 cm
Original price was: €290,00.€239,00Current price is: €239,00.
Specifikacija
| Svoris | 25 kg |
|---|---|
| Ilgis | 280 cm |
| Angos ilgis | 130 cm |
| Angos plotis | 70 cm |
| Maksimali apkrova | 150 kg |
| Apšiltinimo storis | 60 mm |
| Šiltinimo vertė | 0,645 W/m²K |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
Aprašymas
Medinėse palėpės kopėčiose POLAR 60 yra 60 mm apšiltintos durys, kurių U vertė yra 0,645 W/m²K. POLAR 60 taip pat turi išskirtinį 27 mm storio tvirtą medinį rėmą. Šios savybės prisideda prie mažesnės energijos suvartojimo jūsų namuose.
Privalumai:
• 2 taškų pasukimo užraktas.
• Apšiltintas liukas, kurio storis 60 mm.
• Tvirtas medinis karkasas, kurio storis 27 mm.
• Išlaiko iki 150 kg.
Privalumai:
• 2 taškų pasukimo užraktas.
• Apšiltintas liukas, kurio storis 60 mm.
• Tvirtas medinis karkasas, kurio storis 27 mm.
• Išlaiko iki 150 kg.






