Profesionalios kopėčios FARAONE LADY 5 pakopų

236,90

Produkto kodas: 230623LC-02 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 9 kg
Gamintojas

Faraone

Darbinis kopėčių aukštis

3,10 m

Medžiaga

Aliuminis

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Profesionalios kopėčios FARAONE LADY yra aukštos kokybės ir specialiai sukurtos profesionaliam naudojimui. Šios aliumininės kopėčios yra saugios, tvirtos ir ilgaamžės, užtikrinančios efektyvų darbą.

Šių kopėčių ypatumas yra platūs laipteliai, kurie padidina saugumą darbo metu. Jų konstrukcija leidžia patogiai stovėti ir judėti ant aukštų aukštumų. Maksimali keliamoji galia yra 150 kg, todėl kopėčios yra tinkamos naudoti su įvairiais įrankiais ir kroviniu.

Be to, šioje kopėčių versijoje yra įmontuotas daiktų laikymo krepšys. Tai praktiškas elementas, kuris leidžia patogiai dėti ir laikyti darbo įrankius bei reikmenis pasiekiamoje vietoje. Tai padeda efektyviau dirbti, nes viskas, ko reikia, yra prieinama ranka, taupo laiką ir padidina darbo našumą.

Šių kopėčių darbinis aukštis yra 3,10 metrų, tai reiškia, kad galima pasiekti aukštus taškus, pavyzdžiui, tvorų viršūnes arba lubas, be didelių pastangų. Kopėčios yra patogios ir lengvai transportuojamos bei naudojamos, todėl yra puikus pasirinkimas profesionaliems darbams, remontams, statyboms ar kitoms panašioms veikloms.