Akcija!

Sandarinimo juosta FLEX EPDM 0,3 x 5 m

78,25

Medžiagos: aukštos kokybės armatūros tinklelis, plokščias EPDM sluoksnis, butilo klijai;

Atsparumas UV spinduliams: atspari;

Dydis: 0,3 x 5 m.

Produkto kodas: 230612-01 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 3 kg
Matmenys

300 mm x 5 m

Spalva

RAL8004 Plytinė, RAL8017 Ruda, RAL9005 Juoda

Kategorija

Kamino juosta

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Gamintojo šalis

Europos Sąjunga (ES)

Aprašymas

Sandarinimo juosta FLEX EPDM

Sandarinimo juosta FLEX EPDM yra specialiai sukurta kamino hidroizoliacinė juosta, kuri yra pagaminta iš aukštos kokybės aliuminio tinklelio, EPDM sluoksnio ir butilo klijų. Ši juosta yra plačiai naudojama stogo, kamino, nišos ir stoglangių apdailos darbams, siekiant užtikrinti aukštą hidroizoliacijos lygį.

Privalumai:
• Didelis atsparumas vandeniui ir šalčiui: FLEX EPDM juosta pasižymi puikiu vandeniui ir šalčiui atsparumu, užtikrinant efektyvią hidroizoliaciją net ekstremaliomis sąlygomis. Ji apsaugo nuo vandens įsiskverbimo ir šalto oro poveikio.
• Lankstumas: Ši juosta yra labai lanksti, kas leidžia ją lengvai pritaikyti įvairiems paviršiams ir konfigūracijoms. Ji gali prisitaikyti prie įvairių formų ir kampų, užtikrindama tikslų ir sandarų montavimą.
• UV atsparumas: FLEX EPDM juosta yra sukurta su ypatingu dėmesiu UV spindulių atsparumui. Ji veiksmingai atstoja saulės spindulius, neprarandama savo savybių ir išvaizdos ilgą laiką. Tai padidina jos ilgaamžiškumą ir patikimumą.

Su FLEX EPDM juosta galite būti tikri, kad jūsų stogo, kamino ar kitų konstrukcijų hidroizoliacija bus aukščiausio lygio, užtikrinant saugumą ir patikimumą jūsų pastate.