Sandėliavimo lentyna Hard II 200x150x50 cm

194,87

Produkto kodas: 20220507-1 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 38 kg
Lentynų skaičius

5

Medžiaga

Metalas su MDF plokštėmis

Matmenys

2000x1500x500 mm

Vienos lentynos apkrova (kg)

500

Aukštis (mm)

2000

Plotis (mm)

500

Ilgis (mm)

1500

Gamintojo šalis

Lenkija

Pristatymo laikas (darbo dienos)

10

Aprašymas

Sandėliavimo lentyna Hard II yra lyderis tarp lentynų, skirtų sunkiems daiktams ir prekėms laikyti. Galima naudoti didmeninėse sandėliavimo vietose, dirbtuvėse, kurios specializuojasi transporto priemonių ir mašinų aptarnavimo srityje, metalo parduotuvėse ir logistikos centruose. Hard II lentynų konstrukcija yra pagaminta iš cinkuoto plieno, kurio storis yra 2 mm, o kojelės yra tvirtinamos viena su kita naudojant patvarius varžtus. Bendra keliamoji galia šioms lentynoms yra 2500 kg.

Lentynos konstrukcija yra pagaminta iš tvirtos ir kruopščiai apdirbtos 8 mm storio MDF plokštės, kuri yra saugi aplinkai ir žmonėms. Lentynos yra sustiprintos plieniniais skersiniais iš apačios. Šis dizainas leidžia lentynoms talpinti iki 500 kg apkrovą kiekvienoje lentynoje. Hard II sandėliavimo lentyna yra aukščiausios kokybės derinys su puikiu funkcionalumu saugojimo ir sandėliavimo srityje.

Kiekviena lentyna HARD II stelažuose turi sutvirtinantį skersinį, kuris prisideda prie lentynų bendro stabilumo ir padidina jų atsparumą apkrovoms. Stelažų kojelės yra sujungtos viena su kita ir tvirtinamos plieniniais kampais naudojant keturis varžtus. Šis surinkimo būdas suteikia stelažui maksimalų tvirtumą ir stabilumą, viršydamas bevaržtinę (įspaudimo) sistemą.

HARD II stelažuose kaip lentynų užpildas naudojama estetiška ir tvirta 8 mm storio MDF plokštė. Ši medžiaga yra ekologiška, saugi žmonėms ir nekenksminga aplinkai. Plokštės paviršius yra lygus, išskirdamas jas iš pigesnių medžio drožlių plokščių pasiūlymų. Ji atitinka higienos klasės E1 standartus.

Papildomos tvirtinimo angos yra išdėstytos dviejose kampinio strypo plokštumose, vienodai per visą kojos ilgį. Galinės angos yra skirtos stelažo tvirtinimui prie sienos, o šoninės angos leidžia sujungti kelis stelažus vieną su kitu, didinant jų stabilumą.

DĖMESIO! Prekių nuotraukos gali neatitikti realių prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Grįžti į kategoriją: Sandėliavimo lentynos