Sandėliavimo lentyna Standard II 220x90x50 cm

89,90

Produkto kodas: 20220507-2 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 36 kg
Lentynų skaičius

6

Medžiaga

Metalas su MDF plokštėmis

Matmenys

2200x900x500 mm

Vienos lentynos apkrova (kg)

200

Aukštis (mm)

2200

Plotis (mm)

500

Ilgis (mm)

900

Gamintojo šalis

Europos Sąjunga (ES)

Pristatymo laikas (darbo dienos)

10

Aprašymas

Sandėliavimo lentynos Standard II

Sandėliavimo lentynos Standard II yra patikimas ir universalus sprendimas tiek sandėliuose, parduotuvėse, ofisuose, garažuose, tiek namuose. yra patikimas ir universalus sprendimas tiek sandėliuose, parduotuvėse, ofisuose, garažuose, tiek namuose. Ji idealiai tinka dideliems įrankių, prekių ar dokumentų kiekiams saugoti, sugebėdama išlaikyti apkrovą iki 200 kg vienoje lentynoje. Lentynos yra pagamintos iš tvirtos ir aplinkai draugiškos MDF plokštės, kurios storis yra 0,8 mm. Jų lygi tekstūra skiriasi nuo pigesnių medienos drožlių plokščių. Lentynos taip pat yra sustiprintos plieniniais skersiniais apačioje, užtikrinančiais ilgalaikį naudojimą. Lentynos tvirtinamos ant sferinių briaunų laikiklių, kurie užtikrina stabilų pritvirtinimą. Be to, specialūs sustiprinimai užkerta kelią lentynų deformacijai, kurie atsiranda dėl apkrovos.

Lentynų rėmas yra pagamintas iš cinkuoto plieno, o jų konstrukcija leidžia jas naudoti atskirai arba sudėti į daugiau nei vieną lentyną. Įrenginyje yra specialios tvirtinimo angos šoniniuose rėmuose, leidžiančios pritvirtinti lentynas prie sienos, suteikiant papildomą stabilumą. Kiekviena lentyna gali išlaikyti iki 200 kg svorį. Šios lentynos taip pat puikiai tinka kaip tvarkingos knygų lentynos, o jų aukštis gali būti reguliuojamas pagal individualius poreikius. Lentynų surinkimas yra labai paprastas ir greitas.

STANDARD II stelažuose kiekviena lentyna turi labai tvirtą sutvirtinantį skersinį, kuris užtikrina bendrą konstrukcijos stabilumą ir padidina lentynų apkrovų atsparumą.

Lentynos STANDARD II yra pritvirtinamos prie kojelių naudojant patikimą bevaržtę sistemą su specialiomis sferinėmis briaunomis, į kurias yra montuojamos lentynos. Taip pat stelažų kojelės yra sujungiamos ir sutvirtinamos plieniniais kampais, naudojant keturis varžtus, kurie suteikia stelažui ypatingą tvirtumą ir stabilią konstrukciją, pranokstančią standartinę įspaudimo sistemą.

Specialiai profiliuotos tvirtinimo angos yra išdėstytos dviejose kampinio strypo plokštumose visoje kojelių ilgio srityje. Galinės sienelės angos skirtos stovo tvirtinimui prie sienos, o šoninės angos puikiai tinka kelis stelažus sujungti, dar labiau padidinant stabilumą.

DĖMESIO! Prekių nuotraukos gali neatitikti realių prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės.

Grįžti į kategoriją: Sandėliavimo lentynos