Akcija!

Šildomų grindų plėvelė Tectto floor reflex 100g

34,88

Produkto kodas: 20230606-05 Kategorijos: ,

Specifikacija

Svoris 5,45 kg
Prekės tipas

Šildomų grindų plėvelė

Ilgis (m)

50

Plotis (m)

1

Plotas (m²)

50

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Tectto Floor Reflex - tai šildomų grindų plėvelė, pagaminta iš laminuotos folijos su metalizuotu ir spausdintu viršutiniu sluoksniu. Ši aukštos kokybės plėvelė yra itin efektyvi grindų šildymo sistemų įrengimui, drėgmės izoliacijai ir papildomam šilumos ekranui.

Šildomų grindų plėvelės pagrindinis tikslas yra užtikrinti apsauginį sluoksnį tarp grindų ir kitų statybinių sluoksnių, taip pat suteikti izoliaciją nuo drėgmės ir papildomą šilumos ekraną. Ji yra ypač naudinga, kai yra daroma šildymo sistema grindyse, nes padeda išlaikyti šilumą.

Tectto Floor Reflex plėvelė, dėka metalizuoto ir spausdinto viršutinio sluoksnio, atspindi šilumą atgal į patalpą. Tai prisideda prie šilumos išlaikymo ir padeda sumažinti energijos sąnaudas, kurios paprastai būna susijusios su grindų šildymu.

Be to, ši plėvelė veikia kaip barjeras drėgmei, užtikrindama, kad ji nepatektų į grindų sistemą. Tai ypač svarbu, norint išvengti drėgmės sukeltų pažeidimų ar pelėsių atsiradimo. Tectto Floor Reflex plėvelė taip pat gali būti naudojama kaip papildoma šilumos izoliacija, padedanti išvengti šilumos praradimo per grindų paviršių.

Ši kokybiška šildomų grindų plėvelė yra itin tinkama ir patikima grindų šildymo sistemų įrengimui. Ji taip pat gali būti naudojama statant hidroizoliaciją arba kaip papildomas šilumos barjeras grindų konstrukcijoje. Su Tectto Floor Reflex plėvele galite būti tikri dėl jos aukštos kokybės, ilgaamžiškumo ir efektyvumo grindų šildymo sistemoje.

Parduodama rulonais.