Akcija!
Šiltnamis Arkinis KLASIKA 6 m2
€345,00 – €441,00
Specifikacija
| Svoris | 150 kg |
|---|---|
| Aukštis | 2.18 m |
| Plotis | 3 m |
| Ilgis | 2 m |
| Plotas | 6 m2 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Dangos | 4mm, 6mm |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
| Gamintojo šalis | Europos Sąjunga (ES) |
| Tipas | Arkinis klasika |
Aprašymas
Šiltnamis Arkinis KLASIKA 6 m2





