Šiltnamis Arkinis Polietilenas, 600x300x200 cm
€159,85
Neturime
Specifikacija
| Svoris | 150 kg |
|---|---|
| Aukštis | 2 m |
| Plotis | 3.00 m |
| Ilgis | 6.00 m |
| Plotas | 18 m2 |
| Medžiaga | Polietilenas |
| Karkaso medžiaga | Metalų lydinys |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
| Gamintojo šalis | Europos Sąjunga (ES) |
| Tipas | Arkinis |
Aprašymas
Šiltnamis Arkinis Polietilenas, 600x300x200 cm: Šiltnamio tipas: Arkinis; Karkaso medžiaga: Metalų lydinys; Reikalingas pamatas: Ne; Durų skaičius: 1; Orlaidžių skaičius: 6; Šiltnamio komplektacija: Danga, Šiltnamio karkasas; Papildoma informacija: UV apsauga. Durys su užtrauktuku. Lengva ir patogu montuoti.




