Šiltnamis Standart KLASIKA 25m2 (5 stoglangiai)
€1.114,00 – €1.299,00
Specifikacija
| Svoris | 150 kg |
|---|---|
| Aukštis | 2.45 m |
| Plotis | 2.5 m |
| Ilgis | 10 m |
| Plotas | 25 m2 |
| Medžiaga | Polikarbonatas |
| Dangos | 4mm, 6mm |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
| Gamintojo šalis | Europos Sąjunga (ES) |
| Tipas | Klasika |
Aprašymas
Šiltnamis Standart*KLASIKA 25m2 (5 stoglangiai)






