Stogelis STARKEDACH ARKA R-160
€100,00
Specifikacija
| Svoris | 5 kg |
|---|---|
| Matmenys | 160 x 100 x 35 cm |
| Aukštis | 35 cm |
| Plotis | 160 cm |
| Gylis | 100 cm |
| Pristatymo laikas (darbo dienos) | 5 |
| Gamintojo šalis | Europos Sąjunga (ES) |
| Spalva | Antracitas RAL7016, Ruda RAL8017, Šviesiai pilka RAL7035 |
| Tipas | Arkinis |
Aprašymas
Stogelis STARKEDACH ARKA R-160.




