Akcija!

Tvoralentės Astra

1,402,02

Ši prekė gaminama pagal užsakymą. Pristatymo terminas 15 darbo dienų.

Produkto kodas: 20-0000008 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 0,5 kg
Pristatymo laikas (darbo dienos)

15

Spalva

Tamsi Medžio NBW73, Antracitas RAL7016, Ruda RAL8017

Ilgis (mm)

1350, 1500, 1650

Plotis (mm)

91

Aukštis (mm)

15

Padengimas

Matinis puralas, Poliesteris, Medžio imitacija

Medžiaga

Cinkuota skarda

Gamintojo šalis

Lenkija

Aprašymas

Astra tvoralentės yra ekonomiškos, patvarios ir lengvai montuojamos. Jos puikiai imituoja tradicines medines tvoras ir nereikalauja pastovios priežiūros. Dvipusio metalinių tvoralenčių padengimo dėka tvora atrodo nuostabiai iš visų pusių. Šio tipo tvora idealiai tinka tiems, kurie siekia didesnio privatumo. Šios tvoralentės nereikalauja kasmetinės priežiūros, nes jos pagamintos iš aukščiausios kokybės cinkuoto plieno, kuris yra padengiamas poliesterio danga iš abiejų pusių. Nepaisant to, kad metalinės tvoralentės yra naujovė rinkoje, jos jau įsitvirtino kaip puiki medinės tvoros alternatyva net ir sudėtingomis klimato sąlygomis.

Lentos yra atsparios UV spinduliams, drėgmei, todėl jos nepūva, nerūdija ir nesilupa. Pasirinkus bet kokį tvoros tankumą ir permatomumą, išlieka puikus tvoros estetinis vaizdas. Kartais tvoralentės yra tvirtinamos persidengiant iš abiejų pusių, siekiant suteikti tvorai visišką nepermatomumą. Galima montuoti segmentus prie esamų stulpelių arba pasirinkti metalinius stulpelius. Skardinės tvoralentės gali būti tvirtinamos vertikaliai arba horizontaliai prie tvoros skersinių, atsižvelgiant į šeimininko norus.

Metalinė tvoralentė gaminama iš cinkuotos skardos, pasižyminčios ilgaamžiškumu ir nereikalaujančios didelės priežiūros. Kokybę garantuoja aukšto tikslumo kompiuteriu valdomos staklės. Tvoralentės dengiamos dažais iš abiejų pusių, naudojant tik aukščiausios kokybės dažus, todėl tvora atrodo nepriekaištingai ir moderniai. Paviršius dengiamas: 2 x poliesteriu (25μ+Z225+25μ), 2 x matiniu poliesteriu (35µ+Z225+35µ) arba medžio imitacija (Z225+dvipusė tekstūra).

Galimos spalvos: abipusio poliesterio RAL7016 PS (antracito), RAL8017 PS (ruda); tamsaus medžio imitacija NBW73.

Tvoralentės Astra savybės:
• Geras estetinis vaizdas
• Minimali priežiūra
• Tvoralentės bangų aukštis: 15 mm
• Galimi tvoralentės ilgiai: 1,35 / 1,5 / 1,65 m
• Tvoralentės svoris: 0,5 kg / 0,54 kg / 0,6 kg

Prekė yra užsakoma.

Jums taip pat gali patikti…