Akcija!

Universalios kopėčios 2 dalių, 3 krypčių, 10 pakopų, BAYERSYSTEM

113,45

Produkto kodas: 230622LC-02 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 11 kg
Prekės ženklas

BAYERSYSTEM

Sulankstytų kopėčių aukštis:

2,69 m

Išskleistų kopėčių darbinis aukštis:

3,56 m

Ištiestų kopėčių darbinis aukštis:

4,99 m

Medžiaga

Aliuminis

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Universalios kopėčios BAYERSYSTEM yra dviejų dalių, suskleidžiamos konstrukcijos, pagamintos iš aliuminio. Šios kopėčios yra labai patogios ir funkcionalios, gali būti naudojamos įvairiose situacijose.

Kiekviena kopėčių pakopa gali išlaikyti iki 150 kg svorį, todėl jos yra stabilios ir patikimos, leidžiančios saugiai ir patogiai pasiekti aukštus taškus. Kabliukai, kurie yra įmontuoti į kopėčių konstrukciją, padeda užtikrinti dar didesnį saugumą, neleidžiant kopėčioms sugriūti ar nesaugiai sukrypti.

Kopėčios taip pat turi specialius neslystančius laiptelius, kurie padidina saugumą ir suteikia patogumą naudojant kopėčias. Platus stabilizatorius, pritvirtintas prie kopėčių apačios, taip pat padeda išlaikyti stabilumą ir užtikrinti tvirtą atramą.

Neslystančios plastikinės kojelės yra dar vienas svarbus saugumo elementas, kuris padeda išvengti nesėkmingų slenksčių ir užtikrina, kad kopėčios saugiai stovės ant žemės ar kitų paviršių.

Šios kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131, tai reiškia, kad jos yra pagamintos laikantis aukštų saugumo ir kokybės reikalavimų. Tai suteikia papildomą pasitikėjimą kopėčių saugumu ir patikimumu.

BAYERSYSTEM universalios kopėčios yra puikus pasirinkimas tiek namuose, tiek verslo aplinkoje, kur reikalingas aukščio pasiekiamumas. Jos užtikrina saugų ir patogų darbą, taip pat yra ilgaamžės ir patvarios konstrukcijos, leidžiančios jums pasitikėti savo darbo įrankiu.