Akcija!

Universalios kopėčios trigubos, 3 krypčių, 12 pakopų, BAYERSYSTEM

295,56

Produkto kodas: 230622LC-08 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 25 kg
Prekės ženklas

BAYERSYSTEM

Sulankstytų kopėčių aukštis:

3,211 m

Maksimalus darbinis aukštis:

7,725 m

Medžiaga

Aliuminis

Pristatymo laikas (darbo dienos)

5

Aprašymas

Universalios kopėčios BAYERSYSTEM yra trigubos suskleidžiamos konstrukcijos, pagamintos iš aliuminio. Šios kopėčios yra labai praktiškos, puikiai tinka įvairioms situacijoms.

Kiekviena kopėčių pakopa gali išlaikyti iki 150 kg svorį, todėl jos yra stabilios ir patikimos, leidžiančios saugiai ir patogiai pasiekti aukštus taškus. Taip pat yra galimybė perdaryti šias kopėčias į laisvai pastatomas, tai suteikia dar daugiau funkcionalumo ir lankstumo naudojant jas skirtingose situacijose.

Kopėčios yra aprūpintos kabliukais, kurie integruoti į konstrukciją ir padeda užtikrinti didesnį saugumą, neleidžiant kopėčioms sugriūti ar suslysti. Saugumą dar labiau padidina neslystantys laipteliai, kurie užtikrina tvirtą laiptelio paviršių ir patogų kojos laikymą.

Platus stabilizatorius, pritvirtintas prie kopėčių apačios, padeda išlaikyti stabilumą ir užtikrinti tvirtą atramą, kai naudojamos kopėčios. Be to, kopėčios turi neslystančias plastikines kojeles, kurios užtikrina patikimą laikymą ant žemės ar kitų paviršių.

Šios kopėčios atitinka Europos Sąjungos standartą EN 131, kuris užtikrina aukštus saugumo ir kokybės standartus. Tai suteikia jums papildomą pasitikėjimą kopėčių patikimumu ir saugumu.

BAYERSYSTEM universalios kopėčios yra praktiškas ir patikimas įrankis tiek namuose, tiek komercinėse aplinkose. Jos užtikrina saugų ir patogų darbą bei yra lengvai transportuojamos. Su šiomis kopėčiomis galite lengvai pasiekti aukštus taškus ir atlikti darbus efektyviai ir patogiai.