Akcija!

Vabzdžių gaudyklė Mosquito-Zan LED 7385

109,90

Produkto kodas: 230802-01 Kategorija:

Specifikacija

Svoris 1,4 kg
Gamintojas

SANDOKAN

Galia, W

5

Garantija, mėn

24

Spalva

Juoda

Kilmės šalis

Italija

Pristatymo laikas (darbo dienos)

3

Aprašymas

Vabzdžių gaudyklė Mosquito-Zan yra pažangi elektroinsekticido sistema, kuri pritraukia ir veiksmingai šalina uodus bei kitus kenkėjus. Šis išskirtinis prietaisas yra pagamintas Italijoje, kuriame kombinuojamos naujausios technologijos siekiant užtikrinti aukštą efektyvumą ir saugumą.


Mosquito-Zan yra elektrinis prietaisas, skirtas uodams, tigriniams uodams ir kitokiems vabzdžiams gaudyti. Tai yra puiki priemonė mažinant uodų paplitimą.


Šią gaudyklę vilioja LED šviesos diodai, o galingi ir tylūs ventiliatoriai juos įtraukia į prietaiso vidų. Vabzdžiai yra dehidratuojami ir staigiai miršta. Ventiliatoriaus tinklelis apsaugo naudingus vabzdžius, tokius kaip drugeliai, nuo patekimo į įsiurbimo zoną. Specialus surinkimo konteineris užtikrina, kad vabzdžiai nebegali ištrūkti, net jei prietaisas yra išjungtas.


Norint dar labiau padidinti Mosquito-Zan efektyvumą, rekomenduojame naudoti jį kartu su SANDOKAN jaukais, tai puikus būdas kovoti su kraujasiurbiais vabzdžiais be cheminių insekticidų. Prietaisas yra ypatingai tinkamas lauke: soduose, kiemuose ir terasose, nes jis yra atsparus oro sąlygoms ir sukurtas taip, kad subtiliai prisiderintų prie aplinkos.


Mosquito-Zan savybės ir techninės charakteristikos:
• Galingas, tylus ir tinkamas naudoti tiek viduje, tiek lauke.
• Atsparus vandeniui, todėl puikiai tinkamas lauko sąlygoms, tačiau jis neturi būti merkiamas į vandens telkinius.
• Naudinga aspiracinė įtraukimo sistema.
• LED diodų technologija, kurios dėka elektros sąnaudos yra nedidelės (5 W).
• Veikimo diapazonas iki 500 m².
• Dėl naujų LED įrenginių ir ventiliatorių prietaisas pasižymi net 30% didesniu efektyvumu, palyginti su ankstesniu modeliu.
• Gali būti naudojamas su atraktantais (Uodų viliojimo priemonė Pro Attractins 7356), kurie dar labiau didina insekticido poveikį.
• Tai nėra cheminis insekticidas, todėl yra visiškai saugus žmogui ir aplinkai.
• Patogūs matmenys: 33x33x43 cm, ir nedidelis svoris – 2,1 kg.


Naudojimo instrukcija yra paprasta: tiesiog prijunkite Mosquito-Zan prie elektros tinklo. Jis gali būti naudojamas biuruose, namuose, terasose, balkonuose, vidiniuose kiemuose, vasarnamiuose, verandose ir soduose. Norint maksimaliai pasinaudoti jo veiksmingumu, rekomenduojame jį naudoti mažai apšviestoje aplinkoje. Taip pat svarbu montuoti prietaisą retai lankomoje, atokėsnėje vietoje, kad uodai nebūtų traukiami prie jūsų.


DĖMESIO: Prekių nuotraukos gali skirtis nuo realių prekių išvaizdos, todėl vadovaukitės aprašymu, o ne tik nuotrauka. Taip pat, pakuotės išvaizda gali būti kitokia nei nurodyta.