Tvoros tinklas

Mūsų asortimente rasite įvairių rūšių pintus ir virintus tinklus bei visus reikiamus priedus, skirtus tvoros apdailai. Mes siūlome aukštos kokybės tinklus, kuriuos galite pasirinkti pagal skirtingus aukščius, spalvas ir vielos storius. Šio tipo teritorijos aptverimas yra idealus būdas apibrėžti ribas ir užtikrinti, kad laukiniai gyvūnai nepralįstų į jūsų teritoriją.

Jeigu nežinote, koks tinklas geriausiai tiktų jūsų poreikiams, visuomet galite pasitarti su mūsų specialistais. Jie su malonumu atsakys į visus jūsų klausimus ir suteiks rekomendacijas. Be to, mūsų tinklų kainos yra labai patrauklios, o pasirinkimo galimybių tiek daug, kad kiekvienas ras tinkamiausią variantą, atitinkantį ne tik technines charakteristikas, bet ir estetinius kriterijus.

Be paties tinklo, siūlome ir visas reikalingas smulkmenas tvorai užbaigti iki smulkiausių detalių: vielos įtempėjus, specialius dangtelius, reples, vielą ir kitus reikalingus elementus. Mes turime viską, ko jums reikia, todėl suteikiame jums galimybę sutaupyti daug laiko ir pastangų.

Rodomi visi rezultatai: 31